OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

  1. Szczególny czas wymaga od nas wielkiej wiary i krucjaty modlitwy. Jak kochani wiemy państwo zakazało zgromadzeń religijnych powyżej 5 wiernych (nie licząc kapłana i usługujących). Stąd ogromne ograniczenie w udziale w sakramentach. Biskup udzielił na czas epidemii dyspensy wszystkim diecezjanom od niedzielnej i świątecznej Eucharystii. Z tej racji rodziny, które zamówiły msze św. mają pierwszeństwo w udziale we mszy św.

  2. Od poniedziałku do soboty codziennie o godz. 17:00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.18:00, w tym czasie w przedniej części kościoła, nie w konfesjonale będzie okazja do spowiedzi. Prosiłbym bym, by jednocześnie nie przebywało w kościele więcej niż 5 osób. O godz.18:00 będzie odprawiona msza św. Gdyby ktoś mi mógł pomóc w realizacji transmisji internetowej byłbym wdzięczny.

  3. Od czwartku działa strona parafialna www. parafia–klenica.pl Proszę z niej korzystać. Zawarte będą w niej wszystkie informacje z życia parafii. Przypominam o korzystaniu z transmisji telewizyjnych i radiowych.

  4. Z racji na sytuacje oraz dla bezpieczeństwa wszystkich sprawy kancelaryjne proszę umawiać wcześniej telefonicznie.

  5. Do sprzątania kościoła na sobotę na godz.9:00 mieszkańców z ul. Kargowskiej i Krętej.

  6. W kościele można zaopatrzyć się w Tygodnik Niedziela oraz w ramach akcji Caritas – Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 15 zł.

  7. Zapraszam codziennie o godz.20:30, w naszych rodzinach do odmawiania modlitwy różańcowej w jedności z całym światem.

 

 

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze