OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA PALMOWA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA PALMOWA

                                                                                                                                                          

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ

  1. Dziś Niedziela Palmowa. Bardzo proszę by na znak jedności w tych trudnych dla nas chwilach wystawić palmy wielkanocne w oknach naszych domów.

  2. Z racji restrykcyjnych przepisów (5 osób) Wielki Tydzień będzie wyglądał następująco: Wielki Poniedziałek, Wtorek, Środa – Adoracja Najświętszego Sakramentu godz.17:00 i msza św. o godz.18:00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi i przyjęcia Komunii św. Komunia św. będzie udzielana w momencie, gdy limit 5 osób zostanie przekroczony, by inni też mogli skorzystać z sakramentów.

  3. Triduum Paschalne: Wielki Czwartek, Piątek i Sobota – Adoracja Najświętszego Sakramentu godz. 16:30 – 17:30. Spowiedź i Komunia w tym czasie. Liturgia Wielkiego Czwartku, Piątku i Wigilii Paschalnej o godz. 17:30 bez udziału wiernych. (Tylko z imiennie zaproszonymi członkami Służby Liturgicznej).

  4. Codziennie godz. 19:00 na programie TVP3 Regionalna będzie transmisja Liturgii z naszym biskupem diecezjalnym.

  5. Kancelaria czynna jest tylko po umówieniu telefonicznym.

  6. Modlitwa na śniadanie rezurekcyjne i wszystkie potrzebne informacje są na stronie naszej parafii – parafia-klenica.pl.

  7. Za tydzień Niedziela Wielkanocna. Msze św. o godz. 6:00, 10:00 Dąbrówka, 12:00. Msze w Poniedziałek Wielkanocny wg. porządku niedzielnego.

  8. Rodziny, które zamówiły intencje mszalne (5 osób) mają pierwszeństwo w udziale. Pozostałym będę udzielał Komunii.

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze