OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA WIELKANOCNA

                                                                                                                                                           

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA WIELKANOC

  1. Chciałoby się zaśpiewać z całym Klenickim Kościołem: „Wesoły Dzień nam dziś nastał…” Przeżywamy te Święta Wielkanocne w czasach zarazy.. w naszych domach…w gronie własnym. Stąd przez stronę parafialną przesyłam wszystkim moim parafianom najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne…Na moim obrazku prymicyjnym 18.05.1996 umieściłem motto mojego kapłaństwa „Ufaj, Jam zwyciężył świat…”(J16,33), po latach te słowa Jezusa nabierają ogromnej wartości. Niech czas tych Świąt Wielkanocnych będzie Kochani Parafianie uświadomieniem, że nawet najciemniejszy wieczór Wielkiego Piątku nie jest w stanie przyćmić blasku Niedzielnego Poranka Zmartwychwstania… Bardzo tęsknie by Wam wszystkim powiedzieć, patrząc z uśmiechem w Wasze oczy, że Chrystus Zmartwychwstał, abyśmy życie mieli i mieli je w obfitości…!!! Wszystkich z serca kapłańskiego błogosławię na ten szczególny czas doświadczenia… Chrystus Prawdziwie Zmartwychwstał, Alleluja!!!

  2. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte według porządku niedzielnego. Od wtorku jak to czynimy od kilkunastu dni… adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.17:00 i msza św. o godz.18:00.
  3. Z racji na Oktawę Wielkanocną w piątek nie ma postu.

  4. Bóg zapłać za wszelkie dobro, za zakupienie paschalików, za złożone ofiary, parafia funkcjonuje dzięki Waszej dobroci… Ofiary można składać na nr konta parafii, który jest na naszej stronie parafia-klenica.pl.

  5. Kancelaria parafialna czynna jest tylko przez telefon 602533 306.

  6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przypominam, że w mszach i adoracjach uczestniczy nie więcej niż 5 osób. Pierwszeństwo mają Ci, którzy zamówili intencje. Wszystkim którzy przyjdą udzielona zostanie komunia święta. Korzystajmy, szczególnie najstarsi z transmisji telewizyjnych i radiowych oraz przyjmujmy Komunię Duchową. Zachęcam też do kontaktu ze mną przez komunikator Skype.

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze