OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

                                                                                                                                                                                                                              

     

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

 

  1. Dziś przeżywamy piękne Święto Miłosierdzia Bożego – Międzynarodowe Święto Caritas. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. 
  2. W tygodniu msze św. o godz.18:00. Spowiedź jak wcześniej 30 min przed mszą w ławkach pod chórem. 
  3. Sprawy kancelaryjne dla bezpieczeństwa wszystkich załatwiamy tylko telefonicznie. 
  4. Od jutra zgodnie z najnowszymi zaleceniami władz ilość wiernych na zgromadzeniach religijnych przeliczana jest 1 osoba na 15m2. W przypadku naszego kościoła to 50 osób. Zapraszam i bardzo proszę o szczególne zachowanie bezpieczeństwa w kościele. 
  5. W sobotę o godz.: 9:00 do sprzątania kościoła zapraszam po raz kolejny mieszkańców z ul. Kargowskiej i Krętej. 
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na Caritas przy okazji zakupienia paschalików, na utrzymanie cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Ofiary można składać również na konto parafii (nr. dostępny na stronie parafialnej)

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze