OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcam do codziennej lektury Pisma Świętego.

2. Od piątku 1 maja zapraszam o 17:30 na nabożeństwa majowe, które będą miały w tym roku szczególny charakter modlitwy przebłagalnej o ustanie epidemii.

3. W sobotę 2 maja będziemy przeżywać uroczystość NMP Królowej Polski. Została ona przeniesiona z 3 maja, który przypada w niedziele.

4. W niedziele maja będziemy odmawiać litanie na zakończenie mszy świętej. Za tydzień na mszy św. o godz.8:00 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Za tydzień, w sobotę o godz.9:00 zapraszamy mieszkańców z ul. Leśnej.

6. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

7. W tym trudnym czasie składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w kościele lub na konto parafialne na utrzymanie cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii.