OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynającą Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.

2. Zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu o godz.: 17:30. W niedzielę na zakończenie mszy świętej. Modlimy się o ustanie epidemii oraz o łaskę deszczu dla polskiej ziemi.

3. Przypominam, że kancelaria parafialna w obecnej sytuacji działa tylko po umówieniu telefonicznym.

4. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 20:30 zapraszam majowe z Apelem Jasnogórskim.

5. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszam mieszkańców z ul. Poprzecznej i Piaskowej.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone w kościele lub na konto parafialne na utrzymanie cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Numer konta parafialnego na stronie internetowej lub na tablicy ogłoszeń.