OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

  1. Od dziś – 17 maja, ilość wiernych na zgromadzeniach religijnych to 1 osoba na 10 m2. W przypadku naszego kościoła to 75 osób. Przypominam o obowiązku dystansu społecznego 2 metrów i zasłanianiu ust i nosa.

  2. W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, I Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek 18 maja br. o godzinie 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka. Bardzo zachęcam…

  3. Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17:30. W niedzielę na zakończenie Mszy Świętej.

  4. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 20:30 zapraszam na Apel Jasnogórski.

  5. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego.

  6. Do sprzątania kościoła prosimy w sobotę o godz.:9:00 mieszkańców z ul. Spokojnej, Polnej i Sportowej.

  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Przypominam, że ofiary można również składać na konto parafialne. Nr dostępny na stronie parafialnej.

  9. Wielkie podziękowania panom: Piotrowi Linke, Krzysztofowi Szubert, Krzysztofowi Głuchowskiemu, Wojciechowi Sroczyńskiemu, Jarosławowi Michor, Waldemarowi Dziamskiemu, Zbigniewowi Dzioch za skoszenie trawy na naszym cmentarzu parafialnym.

 

 

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze