OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W tym tygodniu nabożeństwa majowe z racji mego zastępstwa w Bojadłach będą o godz.17:45. W środę zapraszam na Apel Maryjny i majowe o godz.20:30.

3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego.

4. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

5. Nasz Odpust Parafialny z racji Niedzieli Zesłania Ducha Świętego przeżywać będziemy w sobotę 30 maja o godz.12:00.

6. Do sprzątania kościoła z racji odpustu parafialnego w piątek na godz.18:30 zapraszamy mieszkańców ulic Młyńskiej i Granicznej.

7. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Przypominam, że ofiary można również składać na konto parafialne. Nr dostępny na stronie parafialnej.