OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej.

2. Zbiórka dla wszystkich ministrantów przed Bożym Ciałem w środę o godz.17:15. Obecność obowiązkowa.

3. W środę na godz.20:30 Matka Boża Klenicka zaprasza na Apel Maryjny.

4. Przed nami Boże Ciało. W czwartek msze święte o godz.8:00 i 11:00. Po każdej mszy św. procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Proszę w ten dzień o przystrojenie domów. Zgodnie z zaleceniami ks. Biskupa nie ma procesji do 4 ołtarzy.

5. Zapraszam dziewczynki ze Szkoły Podstawowej na godz.11:00 w Czwartek Bożego Ciała do sypania kwiatków.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ulicy Śródka.

7. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

8. W Piątek po Bożym Ciele od rana będę odwiedzał chorych z Najświętszym Sakramentem.

9. Na sobotę na godz.9:00 bardzo proszę mężczyzn o pomoc w koszeniu trawy na naszym cmentarzu parafialnym.