OGŁOSZENIA NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy pomogli przygotować Uroczystość Bożego Ciała.

2. Dzisiaj duchowa Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Rokitna.

3. W tygodniu o godz. 17:45 nabożeństwa czerwcowe z Procesją z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Serdecznie zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków. Zapraszam po długiej przerwie kandydatów do bierzmowania, szczególnie zachęcam do modlitwy tych, którzy mają egzaminy…

4. Dzieci I-Komunijne w tym tygodniu będą miały próby we wtorek, środę, czwartek o godz.16:30

5. W środę na 20:30 zapraszam na Apel Maryjny.

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo i msze św. o godz.18:00. Nie ma postu.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ulicy Stawnej od nr 1 do 15.

8. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za opłaty na nasz cmentarz. Dziękuje Panom : Piotr Linke, Wojciech Sroczyński, Paweł Rozbicki, Krzysztof Sinicki, Waldemar Dziamski, Krzysztof Głuchowski, Wiesław Herkt, Jarosław Michor, Zbigniew Dzioch.

ZAPOWIEDZI :

SYLWIA MACKOWIAK , PANNA, ZAM. KLENICA