OGŁOSZENIA NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe na koniec mszy świętej.

2. We wtorek Dzień Ojca. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

3. W środę 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. godz.:18:00.

4. W środę o godz.:20:30 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

5. W czwartek 25.06. o godz.:12:00 – 12:30 w całej gminie próba syren alarmowych.

6. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców na mszę dziękczynną o godz.18:00. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszą św., pod chórem.

7. W sobotę o godz.:12:00 dzieci z klasy III przyjmą I-szą Komunię Świętą. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

8. Próby dla dzieci komunijnych w wtorek, środę o godz.:16:30,w czwartek o godz.:16:00 spowiedź i próba.

9. Do sprzątania kościoła w piątek po mszy wieczornej zapraszamy rodziny dzieci komunijnych.

10. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

11. Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa w świątyni. Proszę nie lekceważyć tego obowiązku.

12. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za opłaty na nasz cmentarz.