OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Matce Bożej Klenickiej i Panu Jezusowi składamy wielkie podziękowanie z wczorajszy dar I-szej Komunii Świętej przyjętej przez 16 dzieci naszej parafii.

2. Zachęcam dzieci I-Komunijne do uczestnictwa w Białym Tygodniu. Od poniedziałku do piątku o 18:00.

3. W poniedziałek 29 czerwca o godz. 18:00 Msza św. z Uroczystości Św. Piotra i Pawła. Zapraszam solenizantów.

4. Wyjątkowo z racji na Epidemię 11 lipca z Klenicy wyrusza Piesza Pielgrzymka Rolników do Otynia . Nie ma w tym roku Pielgrzymki na Jasną Górę. Koszt autokaru na powrót 20 zł. Zapisy i szczegółowe informacje w środę na Apelu Jasnogórskim o godz.:20:30.

5. Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o świętości Niedzieli. Nie zapominajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

6. Przypominam, że kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki bezpośrednio po mszy świętej o godz.18:00.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ulicy Stawnej.

8. Chorych z Komunią św. odwiedzę w sobotę 4 lipca.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii. Przypominam o tym, że cmentarz funkcjonuje dzięki ofiarom wiernych, którzy na nim mają groby swoich bliskich. Opłata roczna to 20zł za grób lub rezerwacje.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

• DENIS ADAMCZYK, kawaler, zam. Kargowa
  • DOMINIKA HAMROL, panna zam. Dąbrówka

Zamierzają wstąpić w sakramentalny Związek Małżeński. Kto znałby jakiekolwiek przeszkody winien powiadomić biuro parafialne.