OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Matce Bożej Klenickiej dziękujemy za Pielgrzymkę Pieszą do Otynia.

2. Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o świętości Niedzieli.

3. W środę zapraszam na 20:30 na Apel Jasnogórski do naszego Kościoła wszystkich czcicieli Matki Bożej.

4. Od poniedziałku 20 lipca do soboty 01 sierpnia będę na urlopie. Zastępował mnie będzie o. Andrzej – Redemptorysta, który rok temu prowadził w naszej parafii rekolekcje. Pilne sprawy kancelaryjne proszę załatwić do czwartku 16 lipca.

5. Kancelaria czynna jest we wtorki i czwartki godz.18:30 do 19:00.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 16 do 30.

7. W sobotę jeśli pogoda pozwoli na godz.8:00 serdecznie zapraszam mężczyzn i młodzież do koszenia cmentarza parafialnego.

8. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz na utrzymanie naszego cmentarza.