OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 

  1. Msza na rozpoczęcie Roku Szkolnego 1 września we wtorek o godz. 9:00. Zapraszam również nauczycieli i rodziców.

  2. W środę zapraszam na 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

  3. W I-szy czwartek miesiąca o 17:15 w kościele zbiórka ministrantów i kandydatów.

  4. W I-szy piątek miesiąca zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00 w tym czasie okazja do spowiedzi.

  5. Chorych z Komunią Świętą odwiedzę w sobotę 5 września.

  6. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Chrobrego od nr 1 do 15.

  7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

  8. W związku z prośbą Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze informujemy, że z dniem 1 września rozpocznie się w Polsce Powszechny  Spis   Rolny,   który   służy   in.  do opracowywania programów rozwojowych polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających gospodarstwa rolne w województwie lubuskim o wypełnienie obowiązku spisowego w jednej z trzech metod: samo spisu przez internet, spisu przez telefon oraz w trybie bezpośrednich wizyt rachmistrza spisowego. Więcej informacji można uzyskać na stronie: spisrolny.gov.pl .

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze