OGŁOSZENIA NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Z racji na mój udział w Rekolekcjach Kapłańskich nie będzie mszy do środy. Msza święta w czwartek o godz.: 9:00 rano. Pozostałem dni bez zmian. W razie jakiegoś nieszczęścia pomocą służy ks. Proboszcz z Bojadeł.

2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna.

3. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy rodziny z ul. Chrobrego od 31 do 45.

4. W piątek 18:00 września Święto Patrona Dzieci i Młodzieży – Św. Stanisława Kostki. Zapraszam dzieci i młodzież na mszę św. o godz.18:00. Zapraszam kandydatów do Bierzmowania z klas VIII SP oraz najstarszą grupę.

5. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny naszej Diecezji.

6. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

7. W sobotę na godz.9:00 zapraszam mężczyzn do pomocy w koszeniu trawy na naszym cmentarzu.

8. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

You must be logged in to post a comment.