OGŁOSZENIA NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Z racji na mój udział w Rekolekcjach Kapłańskich nie będzie mszy do środy. Msza święta w czwartek o godz.: 9:00 rano. Pozostałem dni bez zmian. W razie jakiegoś nieszczęścia pomocą służy ks. Proboszcz z Bojadeł.

2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna.

3. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy rodziny z ul. Chrobrego od 31 do 45.

4. W piątek 18:00 września Święto Patrona Dzieci i Młodzieży – Św. Stanisława Kostki. Zapraszam dzieci i młodzież na mszę św. o godz.18:00. Zapraszam kandydatów do Bierzmowania z klas VIII SP oraz najstarszą grupę.

5. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny naszej Diecezji.

6. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

7. W sobotę na godz.9:00 zapraszam mężczyzn do pomocy w koszeniu trawy na naszym cmentarzu.

8. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.