OGŁOSZENIA NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj Dzień Środków Społecznego Przekazu.

2. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczno- Filozoficzny naszej Diecezji. Za tydzień z racji Dnia Uchodźcy i Emigranta zbiórka na ten cel.

3. Apel Maryjny w tym tygodniu w środę o 20:30.

4. Zapisy kandydatów do Bierzmowania z klas VII SP w piątek o godz.18:00 w kościele. Kandydaci przychodzą z rodzicami.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy rodziny z ul. Chrobrego od 46 do 60.

6. Pielgrzymka do Rokitna na Odpust Matki Bożej Różańcowej w sobotę 3 października. Wyjazd o godz.8:30 z parkingu przy naszym kościele. Koszt 30zł. Wpłaty i zapisy w zakrystii.

7. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

8. Dziękuje za pomoc w koszeniu cmentarza parafialnego i terenu wokół kościoła i domu parafialnego

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.