OGŁOSZENIA NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś Dzień Uchodźcy i Emigranta – zbiórka na ten cel do puszek.

2. Rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa w tym tygodniu: 1 października czwartek godz.16:30, w piątek i sobotę o 17:30. Do udziału w modlitwie zapraszam całe rodziny, szczególnie wszystkich kandydatów do bierzmowania oraz dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii świętej.

3. Organizujemy Pielgrzymkę do Rokitna na Odpust Matki Bożej Różańcowej w sobotę 3 października. Wyjazd o godz.8:30 z parkingu przy naszym kościele. Koszt 30zł. Zapisy w zakrystii.

4. W środę na 20:30 zapraszam na Apel Jasnogórski. Po apelu zamykamy listę pielgrzymów do Rokitna.

5. W I-czwartek miesiąca na 16:30 zapraszam ministrantów oraz ich rodziców na Różaniec i Mszę św. w intencji powołań.

6. W I-piątek miesiąca Adoracja i Różaniec od godz.17:00. W tym czasie okazja do spowiedzi. Kandydatom do bierzmowania przypominam o regularnej spowiedzi.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszam mieszkańców z ul. Chrobrego nr 61 do końca.

8. Chorych z racji pielgrzymki do Rokitna odwiedzę w piątek rano.

9. Za tydzień na mszę św. o godz.:12:00 zapraszam dzieci i rodziców klas III, po mszy spotkanie organizacyjne w związku I Komunią Św..

10. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.