OGŁOSZENIA NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Za tydzień będziemy podejmować w naszej parafii szczególnego gościa. Odwiedzi nas ks. Biskup Paweł Socha. Powitamy Go na mszy św. o godz.:8:00. Następnie odwiedzi Dąbrówkę, o godz.:12:00 odprawi Sumę Parafialną o godz.:13:30 odwiedzi Dom Dziecka. Nasze spotkanie zakończymy Nabożeństwem Różańcowym o godz.:15:30 na które zapraszam wszystkie Wspólnoty Parafialne, Radę Parafialną Duszpasterską i Ekonomiczną.

2. Nabożeństwa w tygodniu (również w poniedziałek) o godz.17:30, w środę o 20:15. Do udziału w modlitwie zapraszam całe rodziny, szczególnie wszystkich kandydatów do bierzmowania. Dzieci I-Komunijne i ich bliskich oraz pozostałe dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i czwartki.

3. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów w piątek po mszy.

4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.

5. Sprzątanie kościoła, sobota godz.9:00 – ul. Kargowska i Kręta.

6. W przyszła niedzielę Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.