OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. 16 października kolejna rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Modlimy się o wierność dziedzictwa, które przekazał nam św. Jan Paweł II oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.

2. W środę Dzień Edukacji pamiętajmy w modlitwach o naszych nauczycielach i wychowawcach oraz wszystkich pracownikach szkoły.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe godz.17:30. Różaniec z udziałem dzieci we wtorek. Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15.

4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek po mszy świętej.

5. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można już pobrać kartki wypominkowe. Przypominam, że imiona naszych zmarłych wypisujemy w mianowniku.

7. W sobotę 17 października jeśli pogoda pozwoli na godz.9:00 zapraszam mężczyzn do koszenia trawy na naszym cmentarzu.

8. Parafian z ul. Kargowskiej i Krętej zapraszam do sprzątania w sobotę.

9. Za tydzień Niedziela Misyjna. Taca na cele misyjne.

10. Przypominam, że jako wspólnota parafialna spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza parafialnego. To szczególne miejsce powinno być otoczone troską wszystkich, a nie tylko nielicznych. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2020.