OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj niedziela misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

2. Z racji żółtej strefy ilość wiernych w naszym kościele to ok 190 osób (1 osoba na 4m2), przypominam o 1,5m odstępach oraz obowiązku zasłaniania ust i nosa. Dotyczy on wszystkich.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz.17:30, z udziałem dzieci we wtorek i czwartek.

4. Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można już pobrać kartki wypominkowe.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godz.9:00 zapraszam ul. Leśną.

7. Dziękuje za skoszenie trawy na naszym cmentarzu i przy kościele Panom: Dzioch Zbigniew i Łukasz, Dziamski Waldemar, Herkt Wiesław, Głuchowski Krzysztof, Michor Jarosław, Szubert Krzysztof oraz Pani Beacie Markiewicz za porządki przy kościele.

8. Przypominam, że spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza parafialnego. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2020. Przy okazji dziękuje również wszystkim tym, którzy nie mają zaległości. Pan Jacek Miśkiewicz z kolegami ze Swarzynic wykonał 2 dodatkowe furty przy kaplicy i od strony zachodniej (koszt 2600zł).

9. Gmina ogłasza, że w dniach 19-23.X z racji epidemii pracownikowi spisującemu wodomierze trzeba będzie podać wynik przed posesją. Nie będzie wchodził do budynku.