OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj ostatnia niedziela października Uroczystość Poświęcenia własnego kościoła. Dziękujemy Bogu za naszą świątynię, za jej wielkość. W tych nowych warunkach epidemiologicznych może w niej modlić się 106 osób. (1 osoba na 7 m2)

2. W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych. Wszystkim wielkie Bóg zapłać z wspólną modlitwę. Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15.

3. 1 Listopada w niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Nie będzie mszy św. na Cmentarzu. Msze św. z Uroczystości w sobotni wieczór o godz.:18:00 oraz w niedzielę o godz.: 8:00 i 12:00. Procesja z modlitwą za zmarłych na naszym Cmentarzu o godz.:15:00, po niej poświęcenie nowych nagrobków. Przypominam o łasce odpustu zupełnego w dniach od 1 do 8 listopada. Od 2 listopada modlitwy wypominkowe po każdej mszy. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są jeszcze kartki wypominkowe.

4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek o godz.18:45.

5. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej.

6. Parafian z ul. Poprzecznej i Piaskowej zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę od godz.9:00.

7. Przypominam, że jako wspólnota parafialna spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza parafialnego. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2020.