OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Przeżywamy dziś przedostatnią niedzielę roku liturgicznego. Za tydzień będziemy przezywać ostania niedziele zwykła Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto naszego seminarium w Gościkowie – Paradyżu które wspieramy naszymi modlitwami i ofiarami przez cały rok.

2. W związku z bardzo niebezpieczną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie, przypominamy że wszystkim wiernym w naszej diecezji udzielona jest dyspensa od udziału we mszy świętej niedzielnej oraz świąt. Zachęcamy do oglądania i słuchania transmisji w radiu i telewizji.

3. Od wtorku do soboty msze święte sprawowane będą o godzinie 16:30. W niedzielę msze święte o godzinie 8:00 i 12:00. Limit osób w naszym kościele wynosi 50.

4. Dziękuje z całego serca wszystkim kapłanom którzy zastępują mnie w tych trudnych dniach w posłudze kapłańskiej.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

6. W imieniu wszystkich w szpitalu w Sulechowie, moim oraz mojej mamy, proszę o modlitwę i mój rychły powrót do parafii.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00 zapraszamy rodziny zamieszkałe przy ul. Podwalnej.