OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Dzisiaj pierwsza Niedziela Adwentu. Rozpoczął się Nowy Rok Liturgiczny. Zapraszam do udziału w Mszach Roratnich w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 18:00.

2. W następnym tygodniu, we wtorek 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na mszy świętej o godz.18:00 dzieci I-Komunijne będą miały poświęcone medaliki.

3. Za tydzień w II Niedzielę Adwentu poświęcę opłatki na stół wigilijny. Z racji epidemii , będzie można je nabyć w zakrystii oraz w sklepach w naszej parafii. Pamiętajmy, że składane ofiary są wyrazem łączności z Wspólnotą Parafialną.

4. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

5. W zakrystii i sklepach na terenie parafii podobnie jak w przypadku opłatków do nabycia świece wigilijne  w cenie: małe – 6zł i duże – 15zł.

6. Do sprzątania kościoła zapraszam w sobotę o godz.9:00 mieszkańców ul. Stawnej od nr 1 do 15.

7. W wejściu do świątyni oraz w świetlicy szkolnej przez cały adwent do specjalnych toreb Caritasu będzie można składać artykuły żywnościowe, które będą pomocą dla najuboższych.