OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Zbiórka przy wyjściu z kościoła.

2. W tym tygodniu msze św. będą we wtorek, środę i sobotę o godz.18:00.

3. We wtorek 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na mszy świętej o godz.18:00 dzieci I-Komunijne będą miały poświęcone medaliki.

4. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania osób starszych (które ukończyły 21 rok życia) rozpocznie się 9 grudnia o godz. 19.00. w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Sulechowie.

5. W zakrystii i sklepach naszej parafii do nabycia świece wigilijne małe – 6zł oraz poświęcone opłatki wigilijne. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony jest na bieżące remonty.

6. Dziękuje za posprzątanie świątyni. Mieszkańców z ul. Stawnej od 16 do końca zapraszam w sobotę od godz.9:00.

7. Za tydzień dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca na Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.

8. Dziękuje wszystkim, którzy wspierają mnie i moją mamę w czasie choroby…Polecam wszystkich chorych, szczególnie kapłanów naszego dekanatu i całą parafię Waszym modlitwom.