OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości – Gaudete.

2. Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Dzisiejsza taca jest na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

3. Msze św. w tygodniu we wtorek, piątek oraz sobotę o 18:00.

4. Kancelaria parafialna czynna po umówieniu telefonicznym.

5. Zachęcam do lektury: Gościa Niedzielnego. W zakrystii i sklepach na terenie parafii do nabycia świece wigilijne oraz opłatki.

6. Mieszkańców Swarzynic od nr 1 do 15 zapraszam w sobotę od godz.9:00 do sprzątania kościoła.

7. W przyszłą niedzielę 20 grudnia podam informacje o spowiedzi adwentowej. Zachęcam do nie odkładania sakramentów na ostatnią chwilę.

8. Bóg zapłać parafianom za piękną modlitwę i udział we mszy żałobnej 10 grudnia o godz.12:00 Ś.P. Ks. Kanonika Dionizego Łyducha – było do świadectwo wiary i wdzięczności za Jego posługę proboszczowską w latach 1987 – 2007 w naszej parafii. Dziękuje Biskupowi Stefanowi i kapłanom za przewodniczenie tej modlitwie. Jako proboszcz jestem z Was kochani parafianie dumny. Bóg zapłać za Waszą miłość i szacunek dla kapłanów oraz dziękuję za życzliwość i pomoc okazywaną mi i mojej mamie w chorobie.

9. Święty Mikołaj zostawił skrzynkę pocztową przed kościołem, do której grzeczne dzieci mogą składać prośby do Świętego Mikołaja. Na Boże Narodzenie obiecał coś z tymi prośbami zrobić.