OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU

1. We czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycje i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Zachowajmy tradycyjny post. Msze Pasterskie w Klenicy o 20:00 dla dzieci i parafian z Dąbrówki, 21:30 dla mieszkańców Swarzynic i 23:00 dla wiernych z Klenicy. Podczas Pasterki jak co roku taca na Dom Samotnej Matki.

2. 24 grudnia przypada dzień imienin Biskupa Seniora Adama Dyczkowskiego. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

3. 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 08:00, 10:00 oraz 12:00.

4. 26 grudnia II Dzień Świąt Bożego Narodzenia, Patronalne Święto KUL. Taca na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

5. W zakrystii i sklepach parafii do nabycia są opłatki.

6. Za tydzień 27 grudnia Niedziela Świętej Rodziny – Święto Rodzin.

7. Dziękuje za posprzątanie świątyni. Mieszkańców Swarzynic od nr 16 do 30 zapraszam do sprzątania kościoła w środę po mszy wieczornej.

8. Zbiórka ministrantów w wigilie o godz.12:00.