OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY

1. Dzisiaj niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego, Patronalne Święto Rodzin Katolickich.

2. We czwartek 31 grudnia zakończenie Roku 2020. Zapraszam na godz.16:00 na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne oraz Mszę świętą.

3. We piątek 1 stycznia Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Powitamy Nowy Rok 2021. Msze święte o godz.16:00 i 18:00 w Klenicy.

4. Mieszkańców Swarzynic nr 31 do 45 zapraszam w sobotę od godz.9:00.

5. W okresie Bożego Narodzenia z racji na epidemie nie będzie odwiedzin kolędowych w rodzinach. Zgodnie z zaleceniem i propozycją Ks. Biskupa wierni będą odwiedzać kapłanów i Pana Jezusa w swoim kościele, gdzie wspólnie będziemy wypraszać błogosławieństwo dla mieszkańców parafii. Program tych spotkań podam w Nowym Roku.