OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. W poniedziałek i wtorek w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim uroczystości pogrzebowe księży biskupów Adama Dyczkowskiego i Antoniego Stankiewicza zachęcam do wspólnej modlitwy. Transmisje telewizyjne na TVP 3 Gorzów Wlkp. i Zielona Góra.

  2. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominam, że okazja do spowiedzi jest w konfesjonale przed mszą świętą. Po każdym penitencie przeprowadza się dezynfekcje konfesjonału. Obowiązują maseczki i mycie rąk.

  3. 2 lutego w MB Gromnicznej poświęcę dzieciom komunijnym świece komunijne. Spotkanie z rodzicami w piątek 29 stycznia na mszy o godz.18:00.

  4. Przypominam, że kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki po mszy świętej wieczornej.

  5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.:9:00 zapraszamy parafian ze Swarzynic 91 – 100.

  6. W minionym tygodniu zakończyłem msze św. przebłagalne o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców naszej parafii w Nowym Roku 2021. Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz za ofiary złożone w tym czasie na cele naszej parafii.

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze