OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELE ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELE ZWYKŁĄ

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELE ZWYKŁĄ

 

  1. We wtorek 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte o godz. 10:00, 16:30 – dla dzieci I-Komunijnych i ich rodziców ( w czasie tej mszy poświęcenie świec komunijnych) oraz o godz.18:00. Taca przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

  2. Przypominam, że kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki po mszy świętej wieczornej.

  3. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominam, że okazja do spowiedzi jest w konfesjonale przed mszą świętą. Po każdym penitencie przeprowadza się dezynfekcje konfesjonału. Obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk.

  4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.

  5. Dziękuje za posprzątanie świątyni. Do sprzątania kościoła na sobotę na godz.9:00 zapraszamy parafian ze Swarzynic od 102 do 107.

  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na fundusz remontowy oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze