OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Rozpoczynamy dziś Rekolekcje Wielkopostne. Serdecznie witamy w naszej parafii O. Rekolekcjonistę Antoniego Zabawskiego z Zgromadzenia Redemptorystów. Rekolekcje będą do wtorku. Poniedziałek i wtorek msze św. z naukami będą o godz.10:00, 16:30 i 18:00. We wtorek na 16:30 zapraszam dzieci komunijne, którym rekolekcjonista poświeci modlitewniki. We wtorek okazja do spowiedzi 30 minut przed każdą mszą.

  2. Dziś zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.

  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz.7:45 i 11:45. Zapraszam do licznego udziału.

  4. W piątek o godz.17:30 zapraszam na Drogę Krzyżową.

  5. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Sulechowie w 2 weekendy tj. 05, 06 i 07 marca  12, 13 i 14 marca. Początek w te dni o godz. 19.00 w kościele. Chcąc w nim uczestniczyć, trzeba się zapisać podając nazwisko i imię, datę i miejsce ur. oraz adres. Zapisy elektroniczne – [email protected]lub na adres, który jest na stronie internetowej.

  6. Dziękuje za posprzątanie świątyni. Do sprzątania kościoła na sobotę na godz.9:00 zapraszamy parafian z ul. Chrobrego od nr 46 do 60.

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze