OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

2. W Uroczystość Świętego Józefa rozpoczęliśmy Nowennę za Jego wstawiennictwem przygotowującą do Uroczystości Zwiastowania NMP.

3. W czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Odnowienie Dzieła Duchowej Adopcji. Serdecznie zapraszam do przystąpienia do tego dzieła.

4. Modlimy się o oddalenie od nas Epidemii. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz.7:45 oraz 11:45. Droga Krzyżowa w piątek o 17:30. Zapraszam do licznego udziału.

5. Przypominam, że z racji na sytuacje oraz dla bezpieczeństwa wszystkich sprawy kancelaryjne proszę umawiać wcześniej telefonicznie. Kancelaria czynna we wtorek i czwartek po mszy świętej.

6. Do sprzątania kościoła na sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców z ul. Kargowskiej i Krętej.

7. W zakrystii i w sklepach ABC naszej parafii i u Pana Prędkiewicza można zaopatrzyć się w Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 15 zł.

W sakramentalny związek małżeński zamiar mają wstąpić:

• Adam Stanisław Jaroszek, zam. Klenica, kawaler
      • Agnieszka Małgorzata Zawiłowicz, zm. Lubin, panna

O ewentualnych przeszkodach należy powiadomić biuro parafialne.