OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ

 1. Okazja do spowiedzi: we wtorek i środę od godz.17:00 do 18:00.

 2. Limit wiernych na liturgii dla naszego kościoła wynosi 38 osób (1 osoba na 20m2). Wchodzimy do kościoła bocznym wejściem. Po dezynfekcji rąk dla porządku bierzemy kartkę ze stolika i zajmujemy miejsce w kościele. Kartek jest 38. Po liturgii kartkę odkładamy na stolik. Nie wchodzimy gdy nie ma kartek. Rodziny które zamówiły msze święte proszę o przyjście do wcześniej.

 3. Biuro parafialne w Wielkim Tygodniu czynne we wtorek po mszy św.

 4. Triduum Paschalne w naszej parafii: Wielki Czwartek: msza św. o godz.18:00. Wielki Piątek: Droga Krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego godz.15:00. Liturgia Męki Pańskiej o godz.18:00. Wielka Sobota o godz.15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Wigilia Paschalna o godz.18:00 (zabieramy ze sobą świece). W Wielkanoc msze święte o godz.:8:00, 10:00 i 12:00.

 5. Adoracja w Wielki Czwartek i Piątek do godz.21:00. W Wielką Sobotę od 10:00 do 17:30. Proszę Straż Pożarną o wartę honorową przy Grobie Pańskim w Wielką Sobotę. Nie ma święcenia pokarmów oraz procesji rezurekcyjnej. Zbiórka do puszek jałmużny Wielkopostnej Caritas w Niedzielę Palmową oraz przy Grobie Pańskim.

 6. W środę po mszy świętej do sprzątanie kościoła zapraszamy ulicę Leśną.

 7. Celebracje w Wielki Czwartek, Liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek i Wigilii Paschalnej w Wielką Noc sprawowane pod przewodnictwem biskupa w gorzowskiej katedrze transmitowane będą od czwartku do soboty o godz. 19.00 przez TVP 3 Gorzów Wielkopolski i Radio Zachód.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński zamiar mają wstąpić:

   • Adam Stanisław Jaroszek, zam. Klenica, kawaler
   • Agnieszka Małgorzata Zawiłowicz, zm. Lubin, panna

O przeszkodach należy powiadomić biuro parafialne.

 

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze