OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA WIELKANOC

1. Po raz kolejny dane nam jest zaśpiewać „Wesoły Dzień nam dziś nastał…” Przeżywamy te Święta Wielkanocne w czasach zarazy.. W małej wspólnocie liturgicznej, ale duchowo łączymy się z wszystkimi mieszkańcami naszej parafii. Niech czas tych Świąt Wielkanocnych będzie Kochani Parafianie uświadomieniem, że nawet najciemniejszy wieczór Wielkiego Piątku nie jest w stanie przyćmić blasku Niedzielnego Poranka Zmartwychwstania. Chrystus Zmartwychwstał, abyśmy życie mieli i mieli je w obfitości…!!!

2. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte według porządku niedzielnego. Taca na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.

3. Z racji na Oktawę Wielkanocną w piątek nie ma postu.

4. Kancelaria parafialna czynna tylko w czwartek po mszy.

5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zbiórka Caritas do puszek. Przypominam, że w liturgii uczestniczy 38 osób. Bardzo proszę nie zabierać „wejściówek” po zakończonej mszy. W wejściu można zaopatrzyć się w maseczki. Parafia otrzymała je w ramach rządowego projektu.

6. Dziękujemy za wszelkie dobro, które dokonało się w czasie Wielkiego Tygodnia. Za piękne, a skromne dekoracje, za posprzątanie kościoła, służbie ołtarza za pięknie przeżytą liturgię Triduum Paschalnego, za komentarze Pani Oli, strażakom za wartę przy Grobie Pańskim, Panu szafarzowi za troskę o kościół. Wszystkim wiernym za świadectwo wiary.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00 zapraszam mieszkańców ul Poprzecznej i Piaskowej.