OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

 

  1. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego – Międzynarodowe Święto Caritas. Zbiórka Caritas do puszek Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

  2. Przypominam, że okazja do Spowiedzi 30 min przed mszą.

  3. Przypominam, że limit wiernych na zgromadzeniach religijnych to 1 osoba na 20m2. Dla naszego kościoła to 38 osób. Proszę odkładać wejściówki po mszy na stolik, gdyż robi się bałagan.

  4. 14 kwietnia przypada rocznica 1055 Chrztu Polski – jest to Święto Polskiego Narodu i Kościoła. W ten dzień proszę domy udekorować flagami RP i watykańskimi.

  5. W sobotę o godz.: 9:00 do sprzątania kościoła zapraszam po raz kolejny mieszkańców z ul. Spokojnej, Polnej i Sportowej.

  6. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązkową oraz najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy. Informacje i formularz na stronie: spis.gov.pl W sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się pod numerem infolinii  22 279 99 99 lub w Urzędzie Gminy. Z mieszkańcami mogą kontaktować się także rachmistrzowie spisowi – telefonicznie lub osobiście. Ich tożsamość z identyfikatora można zweryfikować przez infolinię, na stronie spis.gov.pl i stronach urzędów statystycznych.

  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na Caritas przy okazji zakupienia paschalików, na utrzymanie cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Ofiary można składać również na konto parafii (nr. dostępny na stronie parafialnej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze