OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynającą Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.

2. W sobotę 1 maja zapraszam o 17:30 na nabożeństwo majowe, które będzie miało charakter modlitwy przebłagalnej o ustanie epidemii. W niedzielę będziemy odmawiać litanię po każdej mszy św.

3. Rodziny w których chorzy chcieli by przyjąć Komunię Wielkanocną proszę o kontakt z proboszczem. Odwiedziny byłyby w sobotę 1 maja.

4. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszam mieszkańców z ul. Młyńskiej i Granicznej.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Numer konta parafialnego na stronie internetowej lub na tablicy ogłoszeń.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Rafał Jałguszewski, kawaler, zam. Swarzynice
      • Anna Dzierwa, panna, zam. Swarzynice

• Piotr Paszkiewicz, kawaler, zam. Zielona Góra
      • Katarzyna Maria Apolinarska, panna, zam. Dąbrówka

O ewentualnych przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafialne.