OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17:30. W niedzielę na zakończenie Mszy Świętej.

2. Na prośbę Ojca Świętego Franciszka podjęto inicjatywę modlitewną o ustanie pandemii. Modlitwa będzie sprawowana przez kolejnych 30 dni, w największych sanktuariach maryjnych świata, począwszy od 1 maja br. W poniedziałek, 3 maja br., Kościół powszechny łączyć się będzie w modlitwie z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Tego dnia modlić się będziemy zwłaszcza za chorych na COVID-19.

3. W poniedziałek Uroczystość Królowej Polski. Msze św. o godz.8:00 i 12:00.

4. Od 4 maja limit wiernych dla naszego kościoła wynosi 50 osób.

5. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 20:30 zapraszam na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy rodziny zamieszkałe przy ul. Podwalnej.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Przypominam, że numer konta parafii jest na stronie parafialnej.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Rafał Jałguszewski, kawaler, zam. Swarzynice
      • Anna Dzierwa, panna, zam. Swarzynice

• Piotr Paszkiewicz, kawaler, zam. Zielona Góra
      • Katarzyna Maria Apolinarska, panna, zam. Dąbrówka

O ewentualnych przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafialne