OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17:30. W niedzielę na zakończenie Mszy Świętej.

2. Próby dla dzieci komunijnych w tym tygodniu od wtorku to piątku według następującego porządku: grupa I – godz.16:00, grupa II – godz.16:20, grupa III – godz.16:40, grupa IV – godz.17:00.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 20:30 zapraszam na Apel Jasnogórski połączony z „majowym”.

4. W sobotę 15 maja, jeśli pogoda pozwoli na godz.9:00 serdecznie proszę mężczyzn do pomocy w koszeniu cmentarza parafialnego.

5. Do sprzątania kościoła prosimy w sobotę o godz.:9:00 mieszkańców z ul. Stawnej.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Przypominam, że ofiary można również składać na konto parafialne. Nr dostępny na stronie parafialnej.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Paweł Bykowski, kawaler, zam. Zielona Góra
      • Daniela Weronika Bandosz, panna, zam. Swarzynice

O ewentualnych przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafialne.