OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc parafii w Jakubowie, gdzie w nocy z 3 na 4 maja spaliła się plebania.

2. Próby dla dzieci komunijnych w tym tygodniu od wtorku to piątku według następującego porządku: grupa I – godz.16:00, grupa II – godz.16:20, grupa III – godz.16:40, grupa IV – godz.17:00. Komunia w naszej parafii w sobotę 29 maja.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.:9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 1 do 15

5. Bóg zapłać za skoszenie trawy na cmentarzu i przy kościele panom: Krzysztof Głuchowski, Wojciech Sroczyński, Zbigniew Dzioch, Krzysztof Sinicki, Waldemar Dziamski, Wiesław Herkt, Jarosław Michor.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Paweł Bykowski, kawaler, zam. Zielona Góra
      • Daniela Weronika Bandosz, panna, zam. Swarzynic(II)

• Tomasz Sekuła, kawaler, zam. Klenica
      • Sandra Jasiukiewicz, panna, zam ,Pyrnik(I)

O ewentualnych przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafialne