OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Kończy się Okres Wielkanocny i czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej.

2. W sobotę będziemy przeżywać w naszej parafii I-szą Komunię dzieci. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.

3. Z racji na próby i sakrament spowiedzi w tym tygodniu nabożeństwa majowe będą o godz.17:45.

4. Próby dzieci we wtorek i piątek wg. wcześniejszego harmonogramu. W środę Sakrament Spowiedzi dla dzieci i rodziców: grupa I – godz.16:30, grupa II – godz.17:00, w czwartek grupa III – godz.16:30, grupa IV – godz.17:00.

5. Do sprzątania kościoła i koszenia trawy przy kościele i domu parafialnym zapraszamy w czwartek po mszy św. rodziców dzieci komunijnych.

6. W środę Apel Maryjny o godz.20:30. Serdecznie zapraszam.

7. Za tydzień Niedziela Trójcy Świętej. Zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej.

8. Informuje, że w Niedzielę 6 czerwca odwiedzi naszą parafię ks. Biskup Paweł Socha. Spotka się z nami na wszystkich mszach św..

9. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Paweł Bykowski, kawaler, zam. Zielona Góra
      • Daniela Weronika Bandosz, panna, zam. Swarzynic(III)

• Tomasz Sekuła, kawaler, zam. Klenica
      • Sandra Jasiukiewicz, panna, zam ,Pyrnik(II)

O ewentualnych przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafialne