OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dziś zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej.

2. W poniedziałek 31 maja Odpust Nawiedzenia NMP. Msza odpustowa o godz.18:00. Serdecznie zapraszam.

3. Od 1 czerwca po każdej mszy św. modlić się będziemy do Serca Pana Jezusa.

4. Biały Tydzień dla dzieci komunijnych: W poniedziałek – grupa I. wtorek – grupa II i III, środa – grupa I i IV, W czwartek na procesji o godz.11:45 wszystkie dzieci, w piątek grupa II i III, sobota –  grupa IV.

5. W środę na godz.20:30 Matka Boża Klenicka zaprasza na Apel Maryjny.

6. Przed nami Boże Ciało. W czwartek msze święte o godz.8:00 i 11:00. Około godz.11:45 wyruszy procesja do 4 ołtarzy. Proszę o przystrojenie trasy i zadbanie o ołtarze. O zabezpieczenie trasy prosimy naszych Strażaków.

7. Zbiórka dla wszystkich ministrantów przed Bożym Ciałem w środę o godz.17:15. Obecność obowiązkowa. Zapraszam dziewczynki ze Szkoły Podstawowej na godz.17:00 w środę na próbę sypania kwiatków.

8. Za tydzień w Niedzielę 6 czerwca odwiedzi nas Ks. Biskup Paweł Socha. Będzie głosił Słowo Boże na wszystkich mszach świętych. Po mszy św. o godz. 8:00 pragnie spotkać się ze Wspólnotą Różańcową, Apostolatem Maryjnym – spotykającym się na Apelach Maryjnych, z ministrantami…

9. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic nr 16 – 30.

10. W sobotę po Bożym Ciele od rana będę odwiedzał chorych z Najświętszym Sakramentem. Rodziny chętnych proszę o zgłoszenia.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Tomasz Sekuła, kawaler, zam. Klenica
      • Sandra Jasiukiewicz, panna, zam. Pyrnik(III)

O ewentualnych przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafialne