OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś szczególny dzień. Odwiedza nas Ks. Biskup Paweł Socha. Dziękujemy całym sercem za skierowane do nas Pasterskie Słowo i modlitwę.

2. Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy pomogli przygotować Uroczystość Bożego Ciała, rodzicom i dzieciom I-komunijnym, strażakom, policji. Dziękuje za pomoc przy Odpuście Parafialnym.

3. W tygodniu o godz. 17:45 nabożeństwa czerwcowe z Procesją z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków.

4. W środę na 20:30 zapraszam na Apel Maryjny.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo i msze św. o godz.18:00. Nie ma postu.

6. Na sobotę na godz.: 9:00 zapraszam serdecznie mężczyzn do pomocy przy koszeniu trawy na naszym parafialnym cmentarzu.

7. Do Sprzątania kościoła w sobotę o godz.:9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 31 do 45.

8. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny.