OGŁOSZENIA NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Od dziś w naszym kościele na zgromadzeniu liturgicznym może zajętych być 50% miejsc siedzących czyli ponad 300 osób. Od przyszłej niedzieli nie będzie mszy św. o godz.10:00. Od lipca będzie sprawowana o tej godzinie msza św. w Dąbrówce.

2. Z dniem 20 czerwca (niedziela) Biskupi Polscy znoszą dyspensę od udziału w mszach św. w niedzielę i święta nakazane.

3. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny

4. Od dzisiaj rozpoczynają się tygodniowe obchody ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej – Patronki  naszej diecezji.

5. W środę na 20:30 zapraszam na Apel Maryjny.

6. Zapraszamy 3 lipca, w sobotę, na Pieszą Pielgrzymkę z Klenicy do Otynia. Powrót autokarem, koszt 20 zł. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 46 do 60.

8. W piątek na msze św. zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za opłaty na nasz cmentarz. Dziękuje za skoszenie trawy na cmentarzu i przy kościele: Wojciech Sroczyński, Krzysztof Szubert, Waldemar Dziamski, Józef Kołodziej, Krzysztof Głuchowski, Wiesław Herkt, Jarosław Michor, Zbigniew Dzioch, Patryk Raczykowski

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Szymon Jerzy Zadworny, kawaler, zam. Klenica
      • Anna Jadwiga Rychła, st. wolnego, zam. Klenica

O ewentualnych przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafialne