OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Msza na rozpoczęcie Roku Szkolnego 1 września we środę o godz.:8:30 zapraszam również nauczycieli i rodziców. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży we wtorek od godziny 17:00 do 18:00. W kościele i szkole obowiązują maseczki.

2. W środę o godz. 9:00 na parkingu przy kościele Mobilne Centrum Badań organizuje badania po kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc. Zalecane te badania są po przejściu Covid 19.

3. W środę zapraszam na 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

4. Za tydzień zgodnie z Apelem Arcybiskupa Gądeckiego zbiórka do puszek na pomoc Caritas dla Afganczyków.

5. W I-szy czwartek miesiąca o 17:30 zapraszam do modlitwy różańcowej w intencji powołań Żywy Różaniec oraz wszystkich ministrantów i kandydatów.

6. W I-szy piątek miesiąca zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz.17:00 w tym czasie okazja do spowiedzi.

7. Chorych z Komunią Świętą odwiedzę w piątek 3 września.

8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Chrobrego od nr 61 do końca.

9. Drogich Panów proszę pokornie o pomoc w sobotę o godz.: 9:00 w koszeniu trawy na naszym cmentarzu.

10. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.