OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Msza na rozpoczęcie Roku Szkolnego 1 września we środę o godz.:8:30 zapraszam również nauczycieli i rodziców. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży we wtorek od godziny 17:00 do 18:00. W kościele i szkole obowiązują maseczki.

2. W środę o godz. 9:00 na parkingu przy kościele Mobilne Centrum Badań organizuje badania po kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc. Zalecane te badania są po przejściu Covid 19.

3. W środę zapraszam na 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

4. Za tydzień zgodnie z Apelem Arcybiskupa Gądeckiego zbiórka do puszek na pomoc Caritas dla Afganczyków.

5. W I-szy czwartek miesiąca o 17:30 zapraszam do modlitwy różańcowej w intencji powołań Żywy Różaniec oraz wszystkich ministrantów i kandydatów.

6. W I-szy piątek miesiąca zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz.17:00 w tym czasie okazja do spowiedzi.

7. Chorych z Komunią Świętą odwiedzę w piątek 3 września.

8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Chrobrego od nr 61 do końca.

9. Drogich Panów proszę pokornie o pomoc w sobotę o godz.: 9:00 w koszeniu trawy na naszym cmentarzu.

10. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

You must be logged in to post a comment.