OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Należy zadbać o krzyże przydrożne.

2. 25 września w sobotę odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn do kolebki chrześcijaństwa i polskości do Międzyrzecza. Materiały informacyjne są do na ławkach. Zachęcam ojców z synami.

3. W każdy czwartek o godz.:17:30 odmawiamy różaniec za nasze Seminarium Duchowne i o powołania.

4. 2 października (sobota) pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy w zakrystii. Koszt autokaru 30zł.

5. W piątek na godz.:18:00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania z klas I i II szkół średnich. Obecność obowiązkowa. Bierzmowanie 20 października.

6. W przyszłą niedzielę na mszę św. o godz.:12:00 zapraszam rodziców i dzieci I-komunijne. Po mszy spotkanie informacyjne.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny naszej Diecezji.

8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Kargowskiej i Krętej (2 część).

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Alicja Rabenda, wdowa, zam. Klenica
      • Wiktor Frąckowiak, wdowiec, zam. Klenica (2 zap.)

O przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafii.