OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczno- Filozoficzny naszej Diecezji. Zbliża się Roku Akademicki. Można pobrać koperty do których złożyć będzie można ofiary na utrzymanie naszego Seminarium w Paradyżu.

2. Apel Maryjny w tym tygodniu w środę o 20:30. Zapraszam na Apel kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP.

3. Zapisy kandydatów do Bierzmowania z klas VII SP w środę o godz.18:00 w kościele. Kandydaci przychodzą z rodzicami.

4. W czwartki o 17:30 różaniec w intencji powołań. Zachęcam do modlitwy.

5. W piątek na godz.:18:00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania z klas I i II szkół średnich. Obecność obowiązkowa (zabrać coś do pisania).

6. W sobotę Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza. Szczegóły na folderach.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Leśnej.

8. Pielgrzymka do Rokitna w sobotę 2 października. Wyjazd o godz.8:30 z parkingu przy naszym kościele. Koszt 30zł. Wpłaty i zapisy w zakrystii.

9. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

10. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Alicja Rabenda, wdowa, zam. Klenica
      • Wiktor Frąckowiak, wdowiec, zam. Klenica (3 zap.)

O przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafii.