OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś Dzień Uchodźcy i Emigranta.

2. Rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa w tym tygodniu: 1 października piątek godz.17:30. Do udziału w modlitwie zapraszam całe rodziny, szczególnie wszystkich kandydatów do bierzmowania oraz dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii świętej.

3. Pielgrzymka do Rokitna na Odpust Matki Bożej Różańcowej w sobotę 2 października. Wyjazd o godz.8:30 z parkingu przy naszym kościele.

4. W środę na 20:30 na Apel Jasnogórski zapraszam szczególnie kandydatów do bierzmowania z klasy VII SP.

5. W czwartek na 17:30 Różaniec w intencji powołań.

6. W I-piątek miesiąca Adoracja i Różaniec od godz.17:00. W tym czasie okazja do spowiedzi. Dla kandydatów z klas I i II msza św. i próba do bierzmowania.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszam mieszkańców z ul. Poprzecznej i Piaskowej.

8. Chorych z racji pielgrzymki do Rokitna odwiedzę w piątek rano.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.