OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Nabożeństwa w tygodniu od wtorku o godz.17:30, w środę o 20:15. Do udziału w modlitwie zapraszam całe rodziny, szczególnie wszystkich kandydatów do bierzmowania. Dzieci I-Komunijne i ich bliskich oraz pozostałe dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i czwartki.

2. W środę Apel Maryjny połączony z Różańcem o godz.20:15. Zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII. Koniec zapisów do bierzmowania dla najmłodszego rocznika kl. VII SP w kancelarii we wtorek i czwartek. Zapisują rodzice.

3. Zbiórka wszystkich ministrantów w I-szy Czwartek miesiąca na różańcu i Mszy św.

4. W piątek na różaniec i Mszę św. zapraszam najstarszą grupę do Bierzmowania. Po mszy św. próba przed bierzmowaniem.

5. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.

6. Sprzątanie kościoła, sobota godz.9:00 – ul. Spokojna, Polna i Sportowa.

7. W sobotę na 9:00 zapraszam mężczyzn do koszenia trawy na naszym cmentarzu.

8. W przyszła niedzielę Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.