OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj niedziela misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

2. W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych. Wszystkim wielkie Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15.

3. 1 Listopada w następny poniedziałek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz.: 8:00 w kościele i o godz.:11:00 procesja na naszym cmentarzu oraz msza św. Po niej poświęcenie nowych nagrobków. Przypominam o łasce odpustu zupełnego w dniach od 1 do 8 listopada. Od 2 listopada modlitwy wypominkowe po każdej mszy. Przy wyjściach z kościoła na stoliku są jeszcze kartki wypominkowe.

4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek o godz.18:45.

5. Parafian z ul. Podwalnej zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę od godz.9:00.

6. Przypominam, że jako wspólnota parafialna spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza parafialnego. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2021.