OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj ostatnia niedziela października Uroczystość Poświęcenia własnego kościoła. Dziękujemy Bogu za naszą świątynię.

2. 1 Listopada, w poniedziałek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz.8:00 w kościele i o godz.11:00 procesja i Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym. Przypominam o łasce odpustu zupełnego w dniach od 1 do 8 listopada. Od 2 listopada modlitwy wypominkowe po każdej mszy.

3. We wtorek 2 listopada Dzień Zaduszny: Msze św.: godz.:10:00 i 18:00, 17:00 – Dąbrówka.

4. Chorych z Komunią Św. odwiedzę w sobotę 6 listopada od 8:00.

5. Do sprzątania kościoła zapraszamy w sobotę na godz.:9:00 mieszkańców ul. Stawnej.

6. Kancelaria parafialna czynna tylko w czwartek o godz.18:45.

7. Przypominam, że jako wspólnota parafialna spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza parafialnego. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2021.