OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. W czwartek 11 listopada 103 rocznica Odzyskania Niepodległości, msza święta w naszym kościele o godz.:10:00.

3. W tym tygodniu wypominki za zmarłych po każdej mszy.

4. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek.

5. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej.

6. W sobotę 13 listopada święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

7. Kandydatów powyżej 21 roku życia chcących przystąpić do Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie formacyjne 17 listopada o godz. 19.00 w Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Sulechowie w sali misyjnej. Należy mieć ze sobą metrykę Chrztu św.

8. Do sprzątania Kościoła w sobotę od godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 1 do 15.

9. Dziękuje wszystkim, którzy złożyli ofiary na utrzymanie cmentarza parafialnego i na wypominki.